Suche drewno bukowe

Produkujemy i dostarczamy drewno sezonowane

3-letnie drewno opałowe z dowozem​

sezonowane drewno opałowe

3-letnie drewno sezonowane

Paczka starannie wyselekcjonowanego, sezonowanego drewna z beskidzkich lasów prosto pod Twoje drzwi – bez konieczności układania.

Dzięki autorskiemu systemowi pakowania drewna w mobilne drewutnie, owinięte w „oddychającą” siatkę i wyposażone w zadaszenie z folii nasze paczki mogą być dostarczane na paletach o szerokości 120 cm.

Starannie porąbane drewno jest usypane w formie walca na wysokość 180 cm i zabezpieczone przed opadami atmosferycznymi. Wyjmowanie suchych szczap drewna jest niezwykle proste i wygodne. Kłody są sezonowane na naszym placu zgodnie z techniką wypracowaną przez dwadzieścia lat doświadczenia, by zapewnić najlepszą efektywność energetyczną i przyjemne, zdrowe ciepło w Twoim domu

Kubelek
Resized_20210819_125729
Resized_20210819_130209
Resized_20210819_130242
Suchy 3-letni Buk dostępny z dowozem

Dlaczego Drewan?

Kupując drewno w firmie DREWAN dbasz o polskie lasy – jest to produkt w 100 % legalny, pochodzący z wycinki prowadzonej przez Polskie Lasy Państwowe, dbające o prowadzenie zrównoważonej gospodarki leśnej w naszym kraju.

Jesteśmy pionierem w konfekcjonowaniu drewna. Opracowany przez nas autorski sposób suszenia drewna pozwala oferować produkt najwyższej klasy, a to gwarancja wysokiej kaloryczności opału.

W regularnej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo rocznego i trzyletniego suchego Buka dostępnego od ręki z możliwością dowozu.

Drewan - specjaliści od suchego buka

Sezonowane drewno Bukowe oznacza mniej opału do ogrzania domu i oszczędność miejsca niezbędnego do jego składowania

Cena dowozu ustalana indywidualnie

Cena buka?

Buk pakowany w paczki po 2 mp drewna oferujemy wraz z dowozem we wskazane miejsce w przesyłkach z zadaszeniem, spełniających rolę drewutni.

Zapytaj o aktualną cenę narzutowego nieukładanego metra przestrzennego dla:

3 letniego suchego Buka.

1 rocznego suchego Buka.

1 roczną mieszankę Buk/Dąb.

W ofercie również

jesion

JESION

dąb

DĄB

alexander-schimmeck-PSOXTEIYKeo-unsplash

GRAB

olcha

OLCHA

sosna

SOSNA

brzoza

BRZOZA

zapytaj o aktualne promocje

SUCHY BUK SEZONOWANY W NOWOCZESNYCH SUSZARNIACH Z DOWOZEM