O nas

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem oferującą na rynku województw Małopolska i Śląsk sprawdzony i certyfikowany opał taki jak: drewno opałowe, drewno kominkowe, brykiet drzewny, brykiet kominkowy i pellet.

Każdy klient jest dla nas kluczowy, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, dostarczając pod drzwi zamówiony i wysokiej kaloryczności opał, zaś samo drewno opałowe i drewno kominkowe docinamy na wymiar oferując w formie narzutowego nieukładanego metra przestrzennego.

Korzystając z rozbudowanej sieci logistyczno-transportowej dowozimy wyselekcjonowane drewno w zasięgu takich miejscowości jak: Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Żywiec, Węgierska Górka, Jeleśnia, Zawoja, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Jordanów, Rabka-Zdrój, Skomielna Czarna, Pcim, Myślenice, Jawornik, Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska, Przytkowice, Mogilany, Skawina, Czernichów, Zator, Spytkowice, Alwernia, Libiąż, Chełmek, Oświęcim, Brzeszcze, Inwałd, Barwałd Średni, Radocza, Frydrychowice, Chocznia, Jaroszowice.

Skład drewna w Małopolsce

Cena produktów opałowych takich jak drewno opałowe, drewno kominkowe znane jako drewno do kominka to surowiec, który ze względu na swoją jakość energetyczną i cenę staje się najchętniej wybieranym źródłem opału dla naszych gospodarstw w Małopolsce.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukają Państwo takich produktów jak: drewno opałowe Małopolska, drewno kominkowe Małopolska, drewno opałowe Wadowice, drewno kominkowe Wadowice, drewno opałowe Andrychów, drewno kominkowe Andrychów, drewno opałowe Kęty, drewno kominkowe Kęty, drewno opałowe Barwałd Średni, drewno kominkowe Barwałd Średni, drewno opałowe Kalwaria Zebrzydowska, drewno kominkowe Kalwaria Zebrzydowska, drewno opałowe Sucha Beskidzka, drewno kominkowe Sucha Beskidzka, drewno opałowe Zator.

Drewutnie

Firma Drewan z siedzibą w miejscowości Wadowice poza sprzedażą drewna opałowego, drewna kominkowego (drewno do kominka), brykietu, pelletu czy trocin, zajmuje się także budową na zamówienie drewnianych i starannie wykonanych drewutni własnego systemu. System budowania drewutni pozwala między innymi na stworzenie spójnych estetycznie altanek ogrodowych lub domków narzędziowych.

Przechowywanie drewna

Ważne, żeby drewno kominkowe i drewno opałowe nabrało wartości i nadawało się do palenia w piecu lub kominkach powinno sezonować w przewiewnych pomieszczeniach co najmniej kilka miesięcy. Tak dobrze przygotowane drewno możecie Państwo kupić w naszym składzie drewna Drewan z siedzibą w miejscowości Wadowice przez cały rok!

Suche drewno opałowe i drewno kominkowe znane jako drewno do kominka, podczas palenia wydziela mniejszą ilość smoły i sadzy, która niekorzystnie wpływa na piece i kominki, ale przede wszystkim nie ma negatywnego wpływu na zdrowie człowieka, zanieczyszczając przy tym środowisko. Rekomendujemy zweryfikować parametr suchości drewna przed zakupem – to gwarancja zadowolenia z zakupionego drewna opałowego!

Drewno kominkowe Małopolska I Drewno do kominka Małopolska I Drzewo kominkowe Małopolska I Drewno opałowe Małopolska I Drewno do opału Małopolska I Drewno na opał Małopolska I Drzewo opałowe Małopolska I Drewno Wadowice I Drewno kominkowe Wadowice I Drewno opałowe Wadowice I Inwałd I Andrychów I Radocza I Graboszyce I Zator I Brzeźnica I Kalwaria Zebrzydowska I Barwałd Górny I Barwałd Średni I Zembrzyce